Ceníky

LUXART, s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a technických parametrů bez předchozího upozornění. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH a bez poplatku za recyklaci, EXW (dle INCOTERMS 2010) LUXART, s.r.o., Blučina, Česká republika. Všechny položky / produkty označené symbolem #  (mřížka) nepodléhají standardním obchodním podmínkám a slevám. Jedná se o tzv. projektové produkty. Pro další informace prosím kontaktujte Vašeho obchodního zástupce, nebo obchodní oddělení. Uveřejněním ceníků se nejedná o závaznou nabídku na uzavření kupní smlouvy!


Položky označené symbolem # (mřížka) jsou tzv. projektové a NEVZTAHUJÍ se na ně standardní obchodní podmínky a slevy. Další informace Vám poskytne Váš obchodní zástupce, nebo naše obchodní oddělení. Vydáním tohoto ceníku pozbývá platnosti jeho předchozí verze (09). Jsou li v tomto ceníku uvedeny produkty, jež se vyskytují i v jiných cenících, pak platná cena takovýchto produktů je stanovena tímto ceníkem. Tzn. ceny takovýchto produktů uvedené v jiných cenících, pozbývají platnost! LUXART, s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a technických údajů bez předchozího upozornění. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a bez RP, EXW LUXART, s.r.o., Blučina, ČR.
Na ceník CREE se nevztahují standardní slevy a podmínky! Ceny jsou stanoveny individuálně, dle konkrétního projektu. Další informace Vám poskytne Váš obchodní zástupce, nebo naše obchodní oddělení. Vydáním tohoto ceníku pozbývá platnosti jeho předchozí verze. LUXART, s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a technických údajů bez předchozího upozornění. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a bez RP, EXW LUXART, s.r.o., Blučina, ČR. Na ceník PUK se nevztahují standardní slevy a podmínky! Ceny jsou stanoveny individuálně, dle konkrétního projektu. Další informace Vám poskytne Váš obchodní zástupce, nebo naše obchodní oddělení. Vydáním tohoto ceníku pozbývá platnosti jeho předchozí verze. LUXART, s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a technických údajů bez předchozího upozornění. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a bez RP, EXW LUXART, s.r.o., Blučina, ČR.  
Nenašli jste na našich stránkách
Vámi hledaný výrobek či produkt?
Neváhejte nás kontaktovat. Jistě najdeme řešení!


LUXART, s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen a technických parametrů bez předchozího upozornění. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH a bez poplatku za recyklaci, EXW (dle INCOTERMS 2010) LUXART, s.r.o., Blučina, Česká republika. Všechny položky / produkty označené symbolem # (mřížka) nepodléhají standardním obchodním podmínkám a slevám. Jedná se o tzv. projektové produkty. Pro další informace prosím kontaktujte Vašeho obchodního zástupce, nebo obchodní oddělení. Uveřejněním ceníků se nejedná o závaznou nabídku na uzavření kupní smlouvy!